Ekonomi

Yıldız Holding genç yeteneklerin fikirlerine kapılarını açıyor.

Yıldız Holding’in genç yeteneklere tecrübe edinme, üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerine staj, yeni mezunlara ise holding bünyesinde iş olanağı sunduğu “JOB Young Talent 2023” programı için başvurular başladı.

Holding’ten yapılan açıklamaya göre, “Yıldız Ol Parla” mottosuyla yürütülen program sayesinde genç yetenekler, kapsamlı öğrenme ve gelişim fırsatlarına erişerek hayallerine giden yolda değerli avantajlar elde edecek.

Temmuz ayında başlayacak bu yenilikçi programa katılmak isteyen adaylar, 9 Nisan’a kadar JOB Genç Yetenek Yıldız Holding web sitesi üzerinden başvuru yapabilecek.

Bu yıl 12.si düzenlenecek program kapsamında; 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencileri ile yeni mezunlara staj ve yeni iş imkanları sağlanacaktır.

“Genç yetenekleri öğrenme, deneyimleme ve gelişim yolculuğuna davet ediyoruz”

Yıldız Holding İnsan ve İş Temeli Lideri Bahattin Aydın, Yıldız Holding’in JOB Genç Yetenek Programı’na her yıl ortalama 30 bin başvuru aldıklarını belirtti.

“Yıldız Holding olarak, işin geleceğine odaklanırken ‘insana yatırım’ anlayışımızın bir gereği olarak gençlerin kariyerlerine güçlü bir başlangıç ​​yapmaları için fırsatlar yaratmaya da öncelik veriyoruz. JOB Genç Yetenek programı, deneyim, gelişim ve yenilikçiliğin yanı sıra gençler için yarattığımız global iş imkanı odaklı, kendini yenileyen dinamik bir programdır.Bu yıl da katılmak isteyen tüm gençlerimizin başvurularını bekliyoruz. JOB Young Talent 2023 kapsamında detaylı öğrenme ve gelişim yolculuğu.”

haber-ipekyolu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu