Haber

Gönül Dağı 92. bölüm fragmanı: Duygular yeşermeye başladı! İnsanın içini ısıtan sahne…

Gönül Dağı 92. bölüm fragmanında Selma’nın durumunu anlayan Divane, “Gözlerinde yorgunluk var, gönül yorgunluğu var. Durduramadığınız duygular var. Ama bu yol zorlu. Sözleriyle hayatını aydınlatıyor. .

Gönül Dağı yeni bölüm fragmanında ‘Aşk neye benzer?’ Ciritçi Abdullah’ın sorusunu yanıtlayan Abdullah, ‘Çıkrağı olmayan kuyu gibidir. ‘Bazıları sonsuza kadar yarım kalacak, bazıları da bilmeden yarım kalmaya can atacak’ diyerek bir kez daha yüreklere dokunuyor.

Elif’e ‘Sen hazırlıklarına başla, bayramda düğünümüz var’ diyen Veysel’in bunu tüm kasaba halkına anlatacağını söylemesi heyecanı ikiye katlar. Gönül Dağı’nda Elif’le evli olduğu haberini Veysel’le paylaşan Veysel, düğünü bir an önce bitirmek için kolları sıvar. Öte yandan Taner’in roket yapma girişiminde bulunacağını öğrenen Selma Öğretmen desteğini ve ilgisini asla esirgemez.

Yahya Samancı’nın yönettiği, Ferhat Eşsiz’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Teoman Gök’ün yazdığı Gönül Dağı dizisi 92. bölümüyle 8 Nisan Cumartesi akşamı saat 20:00’de TRT1 ekranlarında olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu